top of page
10344_20231202_134820_329204678_original.JPG

ONLINE TRÉNER
ONLINE TRÉNINGY

Tieto online tréningy nie sú len o tréningoch. Nenájdete tu len vypracovaný tréningový plán na XY týždňov kde máte napísaný názov cviku s počtom opakovaní v jednotlivých sériách. Je to zmena životného štýlu. Tieto tréningy si môžete odcvičiť hocikedy a hocikde. Či už doma alebo vo fitness centre. Cez aplikáciu budem k dispozícii, keď si nebudete s niečím istý, stačí mi napísať a spolu nájdeme riešenie. V aplikácii ktorú budeme používať na tréningy Vám nastavím aj hodnoty makroživín ( bielkoviny, sacharidy, tuky ) aby sme spolu dosiahli čo najlepšie výsledky. Budeme sa tam venovať aj spánku, 6-7 hodín spánku je minimum čo telo potrebuje na regeneráciu. Máte sedavú prácu a málo pohybu počas dňa? Nevadí, do tréningového plánu zaradíme počas týždňa aj krátke prechádzky. Navyše budete mať ku každému cviku aj video so správnou technikou, aby ste vedeli technicky správne vykonávať daný cvik a nemuseli ste si hľadať na internete čo máte cvičiť.

online trening na doma
online trening

01

02

TRÉNINGY DOMA,
AJ VO FITKU

ZMENA ŽIVOTNÉHO ŠTÝLU

Tréningy viem prispôsobiť na tréning doma, aj vo fitku. Jediné čo potrebujem je, aby som videl vybavenie ktoré máte k dispozícii na cvičenie. Aby sme využili každé náradie a efektívne precvičili celé telo. Tréning, si môžete odcvičiť kedykoľvek a kdekoľvek. Môžu byť hodinové polisovacie, alebo kratšie a intenzívnejšie. 

Nejde tu len o cvičenie, budeme meniť celý Váš životný štýl. Budem k dispozícii v chate ktorý sa nachádza v aplikácii ktorú budeme používať. V aplikácii sa budeme venovať aj spánku, strave, dostatku pohybu počas dňa, hydratácii, slnečnému žiareniu. Lebo toto všetko je súčasťou zdravého životného štýlu a nebudeme nič zanedbávať k ceste za Vaším lepším JA. Zmena životnéhu štýlu bude mať pozitívny vplyv na organizmus a kvalitu vášho života z dlhodobého hladiska.

online jedalnicek

03

ÚPRAVA STRAVY

Nastavím Vám hodnoty makroživín ktoré budete dodržiavať a budete si ich zapisovať do kalorických tabuliek. Nebudete držať žiadnu diétu, naučím Vás jesť pestro ale zdravo. A hlavne, bez hladu. Lebo strava je základ, bez upravenej stravy sa nikam nepohneme a už vôbec sa nebudeme približovať k Vašim cieľom. Strava je základ. 

online trener
online trening do fitka
online trening
IMG_3710.JPG

04

05

06

SPÁNOK

PRÍPRAVA NA
HYBRIDNÉ SÚŤAŽE

LEPŠIE
A AKTÍVNEJŠIE JA

Spánok a regenerácia sú rovnako dôležité, ako tréning a strava. Kvalitný, ničím nerušený spánok v noci zabezpečí, že si telo dostatočne oddýchne a ráno sa zobudíte svieži a nebudete mať problém fungovať celý deň. Pozrieme sa na Vašu spánkovú rutinu, aj nato, či Vás niečo pri spánku neruší.

Chceli by ste si vyskúšať súťaž kde sa kombinuje viac športov? Napríklad Spartan race, Deka Fit alebo Hyrox?  Pripravím Vám tréningy presne podľa toho, čo potrebujete aby ste tieto súťaže zvládli úspešne. Zlepšiť kondíciu pri behu, zvýšiť maximálnu silu, zvládnuť každú prekážku bez problémov. 

Užívajte si život naplno. Radujte sa z pohybu a každý deň žite bez limitov. Buďte aktívnejší, vďaka pohybu, pestrej strave a poriadnemu spánku. 

Cena za jeden mesiac: 100€

Cena za tri mesiace : 260€

Cena pre členov Fit Štýl klubu

na jeden mesiac: 80€

Cena pre členov Fit Štýl klubu

na tri mesiace: 220€

CHCEM ONLINE TRÉNINGY

Ďakujem za odoslanie!

bottom of page