top of page

 Business Hotel

ASTRUM LAUS ****

TV_1820x1000_fit_edited.jpg

Počas leta 2020 som spolupracoval s hotelom Business Hotel Astrum Laus**** na pobytových balíkoch, konkrétne na pobyte FIT LIFESTYLE. Počas pobytu mali hostia v hotelovej reštaurácii k dispozícii fit menu ktoré sme spolu so šéfkuchárom Ladislavom Zajacom pripravili tak, aby bolo chutné a zároveň čo najzdravšie. S klientmi som sa stretol po ubytovaní a dohodli sme sa ako bude prebiehať pobyt. Na výber boli tri varianty: fit pobyt, bežecký pobyt a cyklo pobyt. Každý pobyt bolo možné naplánovať individuálne. 

 

Pri fit pobyte sme sa sústredili hlavne na tréningy vo fitness centre Kosi Fitness kde sme nielen cvičili ale aj preberali techniku cvikov, dýchania a možnosti tréningu. Po docvičení nás čakal proteínový nápoj a hostí večer bohaté hotelové wellness centrum.

 

Bežecký pobyt sa odohrával viac v prírode, na pláne bol trailový beh, beh nočným mestom alebo beh pri rieke Hron. Okrem behov, ktorých sme stihli za víkendový pobyt 2-3 sme nevynechali ani cvičenie vo fitness centre kde sme si ukázali ako by mala vyzerať správna rozcvička pred behom a strečink po behu. Samozrejme večer hostí čakal wellness a večera ktorá dodala hosťom energiu na ďalší deň.

 

Pri cyklo pobyte sme mali k dispozícii elektrobicykle značky Rock Machine z miestnej požičovne bicyklov Život s bicyklom. Elektrobicykle nám síce uľahčili šlapanie ale vďaka nim sme zvládli aj ťažší terén a užili si viac prírody a výhľadov. Cesta na Sitno v Štiavnických vrchoch a následné výhľady z rozhladne rozhodne stáli za pomoc elektrobicykla. Nevynechali sme ani cvičenie vo fitness a hostia si opäť užili wellness a večeru. 

 

Počas každého pobytu som bol hosťom k dispozícii na konzultáciu či už ohľadom stravy, tréningu alebo vybavenia potrebného na beh, tréning, bicykel. Dúfam že sa vidíme o rok. 

bottom of page